Türkçe  
 
English  
   
.
<<  Firma  Profili >>
.

İYİGÜL  HİDROLİK ; Konya'da Hidrolik silindir imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "İyigül Hidrolik" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Hidrolik silindirler imalat halkamızın içinde;

 

Damper ve Dorse Silindiri, Tonajlı römork silindirleri, dorse kapak silindirleri, küçük kasa damper silindirleri, çöp toplama aracı silindirleri, makina silindirleri, oto kurtarma silindirleri, hidrolik rampa silindirleri, hidrolik platform silindirleri, hidrolik kaldırma lift silindirleri, hidrolik asansör silindirleri, yük asansörü silindirleri, hidrolik pres silindirleri ile özel amaçlı hidrolik silindirler yer almaktadır.

 

Firmamızda; hidrolik silindirlerin bakım, onarım ve komple revizyon işlemleri yapılmaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, politikasını kalite ve ekonomik fiyat olarak belirlemiştir. Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. 

 

Misyon;

 

Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen bir firma olmaktır.

 

Misyon;

 

Hidrolik silindir talebinde, müşterilerimiz tarafından işçiliğimiz ve ustalığımızdan dolayı aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.